Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
Butik Çikolata Ekipmanları
Butik Çikolata Ekipmanları

Bir çikolata üreticisiyseniz mutlaka profesyonel ekipmana ihtiyaç duyacaksınızdır. Dolayısıyla aralarında butik çikolata ekipmanları ve diğer makinelerinde satışa sunulduğu web sayfamız doğru adresiniz efendim. Çünkü uluslararası kalite standartlarında imal edilmiş çikolata makineleri satış ve teknik desteğini sağlıyoruz. Üstelik son derece cazip fiyat koşullarında ve ödeme kolaylıkları eşliğinde makinelerimize sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ilgilendiğiniz cihazı belirlemek ve firmamız ile bağlantı kurmak olacaktır. Sonrasında detaylı şekilde sizleri bilgilendiriyoruz ve tercih ettiğiniz makineyi en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırıyoruz. İsterseniz şimdi her yönüyle mükemmel cihazlarımız ve makinelerimiz hakkında sizleri biraz daha kapsamlı şekilde bilgilendirelim.

Butik Çikolata Makinası Taleplerinizi Karşılıyoruz

Elbette üreticilerimizin ihtiyaç duyduğu butik çikolata makinası yardımcı ekipmanları noktasında firmamızdan profesyonel destek talep edebilirsiniz. Sözgelimi mini çikolata temperleme makinesi ihtiyacınız olabilir. Bu modelin aynı zamanda ikili ve tekli versiyonları bulunduğunu hemen belirtelim.

Mini Çikolata Temperleme Makinesi

Herhangi bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği pratik ve oldukça kullanışlı mini çikolata temperleme makinemiz kolay temizlenebilir bir yapıda tasarlandı. Tank kapasitesi 9 kilograma kadar çıkabilen temperleme makinesi 650 Watt gücünde rezistansa sahiptir. Aynı zamanda makinenin ağırlığı sadece 27 kilogramdır. 540 x 500 x 480 milimetre boyutları ile makinemizin karıştırıcı diski istenildiğinde kolayca sökülüyor ve temizlendikten sonra yerine takılabiliyor. Son derece kaliteli ve yüksek hassasiyetli Isı yalıtımlı makinemiz den büyük memnuniyet duyacağımızı düşünüyoruz çikolata imalathanelerin in vazgeçilmezi makinemiz masa üstünde kullanılabiliyor. Ayrıca tüm butik çikolata üreticileri ve pastaneler tarafından tercih edilen makinemiz 304 kalitede paslanmaz malzemeden üretilmiştir.

Çikolata Masaüstü Vibrasyon

Bilindiği gibi çikolata üretiminde şekil ve kıvam yönünden mükemmellik olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Dolayısıyla bu bağlamda iyi bir çikolata masaüstü vibrasyon makinesine ihtiyaç duyacaksınız. Makinemiz gıda üretimine uygunluğu ve pratik bir kullanımı ile küçük ve orta boy işletmelere avantajlar sağlıyor.

Çikolata Çeşmesi

Pastane, dondurma salonu ve kafelerde kullanım için tasarlanmış çikolata çeşmesi işletmenize farklı bir hava kazandıracak. Yüksek hassasiyetli ısı kontrolünün yapılabildiği cihazda manuel temperleme sistemi bulunuyor. Ayrıca birçok farklı renk seçeneğinde imal edilen ürünümüz belirli bir sabit sıcaklıkta kalabiliyor. Bunun dışında haznesinin içerisinde bulunan karıştırıcı çikolatanın her zaman homojen bir yapıda sunumu mümkün kılıyor

Çikolata Draje Kazanı

Diğer adıyla draje tavası olan çikolata draje kazanı 500, 1000 ve son olarak 1200 milimetre çaplarında 3 farklı boyutta sizlere sunuluyor. Paslanmaz çelikten imal edilen ürünümüz invertör sistemiyle donatıldı. Bu nedenle istenilen devirde kullanılabilir ve uygun açı ile monte edilen tava rahatlıkla fonksiyonlarını sürdürebilir. Fıstık, şekerleme veya fındık gibi ürünlerin üzerinin çikolata ile kaplanmasını sağlayan ekipman her işletmenin ihtiyacı diyebilir. Son derece dayanıklı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz Butik çikolata Ekipmanları için firmamızı günün her saatinde arayabilir ve ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz. Firma yetkililerimiz sizleri bilmek istediğiniz her konuda aydınlatmak üzere telefonlarının başında olacaktır. İlgili kategoriye ulaşmak için linkten yararlanabileceğinizi lütfen unutmayınız. Şimdiden hayırlı olmasını diliyoruz.

TEKLİF FORMU