Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
Çikolata Kalıplama Makinesi
Çikolata Kalıplama Makinesi

Çikolata üretimi yaptığınız işletmeniz için ekipman arıyorsanız doğru yerdesiniz. çünkü aralarında çikolata kalıplama makinesi ve daha onlarca farklı amaca hizmet eden ekipmanın satışını gerçekleştiriyoruz. Tek yapmanız gereken sitemizi incelemek ve ihtiyacınız olan makineyi sipariş vermek olacaktır. Dilerseniz her bir makinenin teknik özelliklerine ürün görseline tıkladıktan sonra ulaşabilirsiniz. Bu kısa hatırlatma ardından isterseniz şimdi de farklı kategori başlıkları altında değişik modellerden oluşan çikolata kalıplama makineleri hakkında biraz daha detaylı bilgiler paylaşalım.

Çikolata Kalıplama Makinesi Modelleri İhtiyaca Göre Tercih Ediliyor

Elbette çikolata üretimi aynı makinenin pek çok farklı modeli ile çalışılmasını gerektirebiliyor. Dolayısıyla kullanmak istediğiniz çikolata kalıplama makinesi modelleri sizlerden gelecek talep doğrultusunda belirleniyor diyebiliriz. İsterseniz bu modellerin hangi özelliklerde olduğunu başlıklar halinde inceleyelim

Tek Depozitörlü Tam Otomatik Kalıplama Makinesi

İçerisinde krema bulunmayan veya krema dolgulu çikolata üretimi gerçekleştirilmesine yarayan tek depozitörlü çikolata kalıplama makinesi işletmenize büyük avantaj sağlayacak. Çok yönlü olarak geliştirdiğimiz bu model aynı zamanda PLC kontrollüdür. Üstelik modelimiz tam otomatik sistem ile donatılmıştır. Gövdesi paslanmaz çelikten imal edilen modelimizde ayrıca plastik kalıp ölçüleri değiştirilebiliyor. Bunun dışında soğutma tüneli bulunan makinemizden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz.

İki Depozitörlü Kalıplama Makinesi

Kalıp ısıtma bölümüne sahip iki depozitörlü kalıplama makinesi ayarlanabilir özelliği sayesinde kalıp kırma riskini tamamen ortadan kaldırdığımız özel bir makinedir. Üstelik çok yönlü vibrasyon noktaları ile donatılan makinemizin kademeli soğutma tüneli de bulunuyor. Ürünümüz ayrıca paketleme ünitesi ile senkronize edilebiliyor. Bunun dışında servo motorlar ile hareket eden zincir sistemi bulunan makinemiz bu anlamda sizlere pek çok opsiyon tanıyor

Üç Depozitörlü Kalıplama Makinesi

Seri imalat sürecinin vazgeçilmezi üç depozitörlü kalıplama makinesi hava üfleme istasyonu ve kabuk soğutma ünitesi ile tam aradığınız özelliklerde üretildi. Yine kademeli soğutma ve kalıp burkma istasyonuna sahip makinemiz pek çok işi bir arada sürmenizi sağlayacak. Ayrıca makinemiz ile birlikte fındık dökme aparatı, bisküvi ve gofret robotu gibi ilave ekipmanları rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Tabi bu anlatımlarımız genel çerçevede anlatımlardır ve her bir ürünümüzün ayrıntılı bilgilerine ürün görselinde dokunduğunuzda ulaşabilirsiniz. Çikolata kalıplama makinesi dışında ilgileneceğinizi düşündüğümüz firmamızın diğer ürünleri Çikolata Makinesi Ekipmanları ve Çikolata Makinesi detaylarına linklerden ulaşabileceğinizi lütfen unutmayınız. Tüm üreticilerimize çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TEKLİF FORMU