Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
Çikolata Makinesi
Çikolata Makinesi

Karşı konulmaz lezzeti ile çikolata üretimi yapacaksınız web sayfamızın sunmuş olduğu ürünlerden faydalanmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Çünkü ileri teknoloji ürünü modern çikolata makinesi ve ekipmanlarının satışını gerçekleştiriyoruz. Elbette takdir edersiniz ki çikolata imalatı belirli kurallar çerçevesinde gerçekleştirilen ve standartları olan bir endüstridir. Dolayısıyla bu imalat sırasında birçok farklı makinenin kullanımı söz konusudur. Ancak lütfen bu konuda endişe taşımayınız. Bunun nedeni baştan sonra imalat için gerekli tüm ekipmanı ve donanımı talep etmeniz durumunda firmamızdan karşılayabilmenizdir. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve firmamız tarafından satışa sunulan her yönüyle beklentilerinizin çok ötesinde bu ekipmanların neler olduğuna başlıklar halinde bakmaya çalışalım

Çikolata Ön Hazırlama Mikseri

Elbette tüm ürün gıda ürünlerinin imalat aşamalarında bir ön hazırlık yapılması söz konusudur. Dolayısıyla çikolata ön hazırlama mikseri bu ürünün olmazsa olmaz başlangıç aşamasıdır diyebiliriz. Çünkü  yüksek performanslı makinemiz katı haldeki parça çikolatanın istenilen düzeyde karıştırılmasını ve kazma tipi karıştırma sayesinde havalanmasını sağlıyor. Üstelik bu havalandırma aynı zamanda konç görevini üstlenerek tek makinede istenilen kıvamda bir ön hazırlık sağlanmış oluyor. 500 kilogramdan 2 tonluk farklı modellerde üretilen makinelerimizi sipariş verebilirsiniz. İçerisinde 22 adet kazma tipi ekipmanın bulunduğu makinemiz ayrıca uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılacak paslanmaz gövdelidir. 1 adet 18 watt'lık su pompası, 4,5 watt'lık rezistansı, ve hamur transfer sahip makinemizden büyük memnuniyet duyacaksınız. Makinemizin detaylarına linkten ulaşabilirsiniz.

Çikolata Temperleme Makinesi

Son derece düşük bir enerji ile oldukça tasarruflu çikolata temperleme makinesi ihtiyaçlarınızı web sayfamızdan sipariş verebilir ve taleplerinizi karşılayabilirsiniz. Ayrıca özel alaşımlı çelik zon sistemi ile donatılmış makinemiz dijital olarak kontrol edilebilen bir panele sahiptir. Isıtma ve soğutma ölçümlerini oldukça hassas bir şekilde gerçekleştiren makinemizde tek seferde 500 kilogramlık işlem yapabilmeniz mümkündür. Opsiyonel olarak çalışan çikolata pompası ve güvenlik sensörlerinin yanında eşanjörlü sistemin ilave edildiği makinemizin detaylarına ulaşmak için lütfen linki kullanınız.

Çikolata Stok Tankı

500 kilogram ile 5000 kilogram arasında değişen çeşitli modellerini satın alabileceğiniz çikolata stok tankı firmamızdan profesyonel satış desteği alabilirsiniz. Gövdesi tamamen paslanmaz çelikten üretilen makinemiz 1,5 kilovatlık karıştırıcı motora sahip. 0.18 kw su pompası ve 1.1 kw çikolata transfer pompası ile donatılan makinemiz işletmenize büyük avantaj sağlayacak. Makine detay linki

Çikolata Yatay Bilyalı Değirmen

Yer sorunu bulunmayan ve ileri teknoloji ürünü çikolata yatay bilyalı değirmen işletmenize hız kazandıracak. Saatte 400 ile 450 kilogramlık işleme kapasitesi ile alternatif çözümler sunan makinemiz değiştirilebilir motor gücü ile imalathanelerin vazgeçilmezi durumunda. 75 kilowatt motor gücü ile istediğinizden çok daha fazla performans elde edeceğiniz makinemiz tam bir enerji cimrisi. Makine detayları için linkten yararlanabilirsiniz.

Sanayi Tipi Çikolata Makinesi İşletmenize İvme Kazandıracak

Bilindiği üzere çikolata imalatında birçok farklı metot ve teknik aynı anda kullanılıyor Buradan hareketle sanayi tipi çikolata makinesi aslında birbirinden farklı fonksiyonlara sahip çok sayıda bir bütünü ifade ediyor. Elbette yüksek performansıyla son teknoloji ürünü makinelerimiz bu kadarla sınırlı değildir. Firmamızdan aynı zamanda pudra şekeri değirmeni, çikolata yağ eritme makinesi, çikolata konçlama makinesi satın alabilirsiniz. Ayrıca firmamızdan çikolata laboratuvar makineleri veya çikolata kalıplama makineleri sipariş verebilirsiniz. Yine bu konsepte yer alan tek tüplü ve çift tüplü bilyeli değirmen ve çikolata melanjör makinesi gibi diğer tüm bağlantılı ürünlerimize linkten ulaşabileceğinizi lütfen unutmayınız. Lütfen satışa sunmuş olduğumuz çikolata makinesi ve diğer bağlantılı ekipmanlar hakkında sormak istediklerinizi firmamıza aktarınız. Yetkililerimiz sizleri bilmek istediğiniz her konuda aydınlatacaktır. Tüm çikolata üreticilerimize şimdiden başarılar diliyoruz. Esen kalınız.

TEKLİF FORMU